Groepsindeling

Onderwijzend personeel

Aanvangsbouw

 

Zeesterren

groepsleerkracht: Petra Jelsma

onderwijsass.: Ingrid Haaksma (maandag en dinsdag)

Inge Spijksma (donderdag en vrijdag)

 

Zeepaardjes

groepsleerkracht: Greet Bilker (maandag, dinsdag, donderdag)

Lucie Hijma (vrijdag)

onderwijsass.: Ytsje Eelkema (maandag en dinsdag)

Elly Gjaltema (donderdag en vrijdag)

 

 

Krabben

groepsleerkracht: Lucie Hijma (maandag) Maria Bolt (dinsdag,donderdag en vrijdag) onderwijsass.: Ytsje Eelkema (maandag en dinsdag) Miriam Spijksma (donderdag en vrijdag)

 

Schildpadden

groepsleerkracht: Femke Hoekstra

 

 

Vissen

groepsleerkracht: Jannie Sijtsma (maandag t/m woensdag);

Sietske Hoekstra (donderdag en vrijdag)

Middenbouw

 

Wulpen

groepsleerkracht: Marian Vrieswijk (maandag t/m woensdag )

Anna Heerma (donderdag en vrijdag)

 

Grutto’s

groepsleerkracht: Maaike Hilboezen (maandag, dinsdag, vrijdag)

Anneke Stiemsma (woensdag en donderdag)

 

 

Scholeksters

groepsleerkracht: Yteke Kamminga (maandag t/m woensdag)

Petra Hoving (donderdag en vrijdag)

 

Meeuwen

Groepsleerkracht: Gineke Borger (maandag t/m woensdag)

Minke Douma (donderdag en vrijdag)

 

Strandlopers

groepsleerkracht: Annemarie Tadema (maandag t/m woensdag) Janette Witteveen (donderdag en vrijdag)

 

 

Orka’s

groepsleerkracht: Froukje Weidenaar (maandag t/m woensdag)

Janet Alstein (donderdag en vrijdag)

 

 

onderwijsassistenten: Anja Dijkstra Femke Scheper

 

Eindbouw

 

Dolfijnen

groepsleerkracht: Teije Jager (maandag, woensdag t/m vrijdag)

Daniel Vriesema (dinsdag)

 

 

Zeeleeuwen groepsleerkracht: Daniël Vriesema (maandag) Jitze Hogenberg (dinsdag t/m vrijdag)

 

 

IJsberen

groepsleerkracht: Klaas Dijkstra (maandag t/m woensdag)

Nynke v.d. Veen (donderdag en vrijdag)

 

Haaien

groepsleerkracht: Greetje Iedema (maandag t/m vrijdag)

 

 

Pinguïns

groepsleerkracht: Wiesje v.d Werf / Hinke Lydia vd Ploeg (maandag t/m donderdag)

Baukje Dorhout (vrijdag)

 

Zeehonden

groepsleerkracht: Siemen Tadema (maandag t/m woensdag)

Daniël Vriesema (donderdag en vrijdag)

 

 

onderwijsassistenten: Ytsje Eelkema

Anja Dijkstra

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.