Groepsindeling

groepsindeling

 

Zeesterren

 

groepsleerkracht: Maria Bolt (maandag)

Petra Jelsma (dinsdag t/m vrijdag)

onderwijsass.: Ingrid Haaksma (maandag en dinsdag)

Inge Spijksma (donderdag en vrijdag)

 

Zeepaardjes

groepsleerkracht: Sietske v.d. Woude (maandag en dinsdag)

Greet Bilker (donderdag en vrijdag)

onderwijsass.: Ytsje Eelkema (maandag en dinsdag)

Elly Gjaltema (donderdag en vrijdag)

 

Krabben

groepsleerkracht: Lucie Hijma (maandag en dinsdag)

Maria Bolt (donderdag en vrijdag)

onderwijsass.: Ytsje Eelkema (maandag en dinsdag) Miriam Spijksma (donderdag en vrijdag)

 

Schildpadden

groepsleerkracht: Hilda Wissmann (maandag t/m woensdag)

Minke Douma (woensdag t/m vrijdag)

 

Vissen

groepsleerkracht: Jannie Sijtsma (maandag t/m woensdag);

Sietske Hoekstra (donderdag en vrijdag)

 

Middenbouw

 

Scholeksters

groepsleerkracht: Femke Hoekstra (maandag t/m dinsdag)

Yteke Kamminga (woensdag t/m vrijdag)

 

 

IJsvogels

Groepsleerkracht: Annemarie Tadema (maandag t/m woensdag) Janette Witteveen (donderdag t/m vrijdag)

 

Grutto’s

groepsleerkracht: Maaike Hilboezen (maandag, dinsdag, vrijdag)

Anneke Stiemsma (woensdag en donderdag)

 

 

Strandlopers

groepsleerkracht: Wiesje v.d .Werf (maandag t/m donderdag)

Hinke Lydia Peterson (woensdag en vrijdag)

 

 

Wulpen

groepsleerkracht: Anna Heerma (maandag en dinsdag)

Marian Vrieswijk (woensdag t/m vrijdag)

 

onderwijsassistent: Anja Dijkstra Femke Scheper

 

Eindbouw

 

Dolfijnen

groepsleerkracht: Teije Jager (dinsdag t/m vrijdag)

Nynke v.d. Veen (maandag)

 

 

Zeeleeuwen

groepsleerkracht: Jitze Hogenberg (dinsdag t/m vrijdag)

Daniël Vriesema (maandag)

 

IJsberen

groepsleerkracht: Klaas Dijkstra (maandag t/m woensdag)

Nynke v.d. Veen (donderdag en vrijdag)

 

Haaien

groepsleerkracht: Greetje Iedema (maandag t/m vrijdag)

 

 

Pinguïns

groepsleerkracht: Baukje Dorhout (maandag en dinsdag)

Rudina Dijkstra (woensdag t/m vrijdag)

 

 

Zeehonden

groepsleerkracht: Siemen Tadema (maandag t/m woensdag)

Daniël Vriesema (donderdag en vrijdag)

 

 

Orka’s

groepsleerkracht: Janet Alstein (maandag en dinsdag)

Froukje Weidenaar (woensdag t/m vrijdag)

onderwijsass.: Ytsje Eelkema, Anja Dijkstra

 

Tuinproject

 

Klaas Dijkstra en  Anja Dijkstra